Version 2.02

22.03.'09, Pavel Pubal, Sport
počet přístupů: 2210
Áčko deklasovalo v přípravném přáteláku volyňské Béčko
V neděli nastoupil A-tým k poslednímu přípravnému utkání před začátkem jarní sezony. Soupeřem mu byl v tomto modelovém utkání místní B-tým.
Rezervní tým byl jako již tradičně doplněn o několik dorostenců (J. Havlíček, T. Havlíček, Le Thanh Tung). Trenér hlavního týmu se musel obejít bez několika hráčů základního kádru- kromě dlouhodobě zraněného Škopka (opět) chyběli z nejrůznějších důvodů také Myslivec, Vilánek, Ryba a Prihara.

Naopak na stoperu nastoupil novic v sestavě- z Malenic přicházející Jariabka. První polovina postrádala kvalitu. Rezerva se celých 45 minut jen bránila a Áčko odehrálo nejhorší poločas z celé přípravy - chyběla agresivita, kreativita i chut hrát. Před překvapivým remízovým stavem po první půli zachránil A-tým až v poslední době skorující Chochol a navázal tak na svůj 5 golový koncert z minulého týdne.

Tentokráte se trefil 2x během posledních 5 minut. Ve druhém poločase již byl výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy zřetelný a svěřenci trenéra Němečka se nakonec mohli radovat z výhry 11:0. Jedním golem se o to postaral také Rojík, který nastupoval ještě na podzim právě za rezervu.

Na jaře by měl pendlovat mezi oběma týmy dle potřeby. O zlepšený výkon ve druhém poločase se postarali především Mack, Lukeš, Uhlík a střelec nejhezčího golu utkání Tříska. Pískal Marek Mráz.