Version 2.02

20.04.'09, Pavel Pubal, Sport
počet přístupů: 2684
Slavoj si díky výbornému výkonu poradil s Osekem
Nejlepší výkon jara - jinak se snad ani sobotní "poprava" rezervy Oseka nazvat nedala. Utkání bylo celých 90 minut v režii domácích. Vítězství napomohla nádherná branka Kubeše již v šesté minutě zápasu.
Slavoj předváděl od úvodu velmi dobrou kombinační hru. Výsledkem byl gol již v 7. minutě utkání, když prošel Mack středem hřiště a předložil balon Kubešovi. Ten se nerozpakoval a z úhlu zavěsil pod břevno- 1:0!

Hned pár minut poté musel hřiště bohužel opustit nejlepší střelec mužstva Radek Chochol. Důvodem byl výron v kotníku. Dnes výborně hrající Kabrna vyslal ve 28. minutě do brejku Priharu, ten však ze sola trefil pouze golmana. Těsně před půlí se náskok zdvojnásobil- po centru Kubeše zakončoval před brankou akrobaticky ze vzduchu Mack. Ve 2. půli perfektní hra nadále pokračovala, následovala jedna tutovka za druhou, proto se omlouvám všem, jejichž akci jsem vynechal.

Hned ve 47. minutě vyslal kolmicí Prihara Macka, ten ale zakončil pouze do brankáře a dobíhající Kubeš minul. V 59. minutě se ke standartní situaci postavil Kabrna. Ta vypadla golmanovi z rukou, dobíhající Mack však trefil opět pouze golmana. Tomu mimochodem vypadávala z náručí prakticky každá střela.

V 66. minutě vystřelil z voleje nádherně Lukeš, golman však jeho střelu vyrazil. O 10 minut později zahrával Kubeš rohový kop, golman hostí jej podběhl a Mack vytěžil ze závaru před brankou další gol- 3:0! Hned poté se na hřiště dostali také Ryba a Vilánek. V 84. minutě se po přetaženém centru dostal na zadní tyči před prázdnou branku Kubeš, místo pohodlného doražení však přestřelil!

Za tohoto stavu vyvolal tento "zkrat" pouze veselou odezvu v hledišti. "Do prázdný brány to umí dát každej, já sem to chtěl dát pod víko", reagoval po utkání spokojený kapitán. Na konečných 4:0 završil v nastavení Ryba, když vystřelill z hranice pokutového území a střela se zastavila až v síti! Za tento zápas si zaslouží všichni hráči poklonu, stejně tak jako dnes výborně fandící Orthodox.

Sestava SKS: Mráz- Liška, Jariabka, Lukeš, Myslivec- Kubeš, Tříska, Kabrna, Mack- Chochol, Prihara. Střídali Uhlík, Vilánek a Ryba. Připraveni byli také Rojík a náhradní golman Hrdina.

autor: Pavel Pubal
datum: 20.04.'09

Diskuse na téma: Slavoj si díky výbornému výkonu poradil s Osekem