Výsledky
Version 2.02

02.06.'06, Jakub Skolek, Sport
Volyně udržela domácí neporazitelnost
Volyně udržela domácí neporazitelnostV posledním utkání na domácí půdě v této sezoně zvítězila Volyně nad týmem Doubravice 3:1. Z deseti domácích zápasů tak neztratila ani bod a dostala pouhé čtyři góly!!!
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1956

26.05.'06, Jakub Skolek, Sport
Fotbal znovu v okrese
Fotbal znovu v okreseVolyňští fotbalisté se po výhře nad Poříčím 3:1 znovu po roce probojovala do okresního přeboru.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1941

17.05.'06, Jakub Skolek, Sport
Volyně míří za postupem
Volyně míří za postupemVolyňští fotbalisté sehráli o uplynulém víkendu utkání s druhým celkem tabulky, Osekem B. Po nejlepším výkonu jara jej porazili 3:0, když si svůj náskok vybudovali již v prvním poločase.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 4 | počet přístupů: 2094

07.05.'06, Jakub Skolek, Sport
Zasloužená výhra fotbalistů
Zasloužená výhra fotbalistůPo nejlepším výkonu jara se fotbalisté Volyně dočkali dalších tří bodů. Porazili Drahonice 2:0 po poločase bez branek.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 3 | počet přístupů: 1758

28.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Probuzení volyňského střelce
Probuzení volyňského střelceVolyňští fotbalisté přivezli o víkendu tři body ze Strakonic. V utkání s Balvany se po přestávce dvakrát prosadil kanonýr Chochol a přispěl tak k výhře 2:0.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1739

23.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Protrápené tři body
Protrápené tři bodyFotbalisté Volyně se poprvé na jaře představili domácímu publiku v zápase s Předslavicemi. Výsledek 1:0 vůbec nevypovídá o průběhu zápasu, který měla Volyně pod kontrolou, ale jen ta koncovka...
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1605

16.04.'06, Jakub Skolek, Sport
Jaro začalo vítězně
Jaro začalo vítězněV prvním jarním utkání se fotbalisté Volyně střetli s odvěkým rivalem z Nišovic. Hrálo se v Česticích a Volyně vyhrála 4:2 po poločase 2:1.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 10 | počet přístupů: 1891

06.11.'05, Jakub Skolek, Sport
Na závěr sezony kanonáda
Na závěr sezony kanonádaParádní zápas na konec podzimní sezony sehráli hráči Volyně proti Poříčí, když soupeře deklasovali 11:0 a spravili si chuť po minulé prohře. Pokřtili tak krásné nové dresy, které věnovala týmu firma HAKU Volyně.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1707

29.10.'05, Jakub Skolek, Sport
Jednou to přijít muselo - Prohra
Jednou to přijít muselo - ProhraV desátém kole III. třídy utrpěla Volyně první porážku. Zajela si pro ni do Oseka, kde sehrála utkání s místní rezervou, která byla však hodně posílenou hráči z prvního týmu, který hraje I. A třídu. Domácí si zajistili dvoubrankové vedení již v prvním poločase a ve druhém ho jen kontrolovali.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 0 | počet přístupů: 1690

06.10.'05, Jakub Skolek, Sport
Vítězná série pokračuje
Vítězná série pokračujeV sobotu fotbalisté Volyně očekávaně porazili Balvany po zlepšeném výkonu ve druhé půli 6:0.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 14 | počet přístupů: 1736

27.09.'05, Jakub Skolek, Sport
Fotbalisté deklasovali Předslavice
Fotbalisté deklasovali PředslavicePo skvělém kolektivním výkonu porazili volyňští fotbalisté celek Předslavic rozdílem třídy. Na hřišti svého soupeře dokázali vyhrát 8:2 po poločase 5:0.
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 7 | počet přístupů: 1593

16.09.'05, Jakub Skolek, Sport
Fotbalisté Volyně stále bez ztráty
Fotbalisté Volyně stále bez ztrátyV sobotu zavítal na volyňské hřiště tým z Číčenic, který měl před zápasem stejně bodů jako Volyně. Po nevýrazném prvním poločase se domácí zvedli a zvítězili 4:1 (0:1).
celý článek | diskuse | příspěvků v diskusi: 10 | počet přístupů: 1581

RE: Hajzlové [Petr A.]