volyne.info
homepage
pondělí,
svátek má René
nastavit jako výchozí
info:
Novinky
Co se děje ve městě
Glosy a komentáře
Historie
Instituce
Kultura
Oficiální informace
Povodně
Radnice
Rodáci ve světě
Školy a vzdělávání
Sport
Stránky firem
Turistické informace
volby
Zájmové spolky

online:1
xxxxx
Už jste byli v kavárně?
Ano
Ne
Ona tu nějaká je?
Výsledky
Version 2.02

Internetový prodej automobilových výfuků – www.eshop-vyfuky.cz

Butik Radost - dámské oblečení, móda a dárky online – www.i-radost.cz
 

25.04.'05,
jméno:                       
nadpis:
opište text:

  

Upozornění: Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


Who is the Wanderer? [, 25.04.'05, 07:05]
to berrz: pri cetbe clanku jsem se dost pobavil...jen nevim, kdo je autorem clanku...tipuju maleho borise r.:-)
Nevim, jestli byl na stejnym koncertu jako ja...MS a vyborne instrumentalni vykony? To jsou teda veci!!:-) Jeste s tim nasazenim bych mozna souhlasil, zvlast u nekterych clenu...:-)

Ee? [, 25.04.'05, 07:57]
No, já bych si autora tipnul na berryho nebo zpřátelenou duši ze sponzorksého serveru... Nicméně tomu, co jsem slyšel věřím víc než tomu co zde čtu. Recese pokračuje a proniká i sem;)

Za rok... [, 25.04.'05, 08:41]
Tenhle článek až si přečtou Rolling Stones, tak se budou rozhodovat, jestli hrát příští rok v Praze na Letnej nebo ve Volyni Na Novej :-)

No nevim [, 25.04.'05, 09:06]
Nastesti si to nejspis neprecte nikdo kdo tam nebyl takze jako ftip dobry..

Jeste jeden dotaz [, 25.04.'05, 12:00]
Ja tam teda byl, sice nektery okamziky mam krapet rozmlzeny, ale jinak si pamatuju dost. A tak mam otazku: Co huli the Wonderer? :-D

RE: Jeste jeden dotaz [, 25.04.'05, 15:08]
pokud vim, tak ty s velbloudem:)

RE: RE: Jeste jeden dotaz [, 26.04.'05, 10:36]
Tak to mi pasne na Rosnera jr., ale podle ty reportaze bych rek, ze jede jeste v necem tvrdsim:-))))

nedvedi@tnbr.cz [, 25.04.'05, 12:19]
dekujeme za dokonalou reportaz...samy bysme to lepe nenapsaly. tez si vazime tak kladne recenze prave proto, ze neni od berryho...

EURO_DICTION ?:)))))) [, 25.04.'05, 16:18]
na reportéra euronews máš teda dost zvláštní ankcent. ("ledasjakou", "co se týče"...etc).


na druhou stranu je fakt, že lidi, co připravujou zprávy pro tenhle "nonstop kanál" jsou asi z různých končin světa, takže je jenom dobře, když umí divák špatně cizí jazyk a přeslechne hlášky koktaný zprasenou angličtinou ve stylu: "druhýho góla lyonu v nedělnim zápase proti auxerre dal černoch z pobřeží slonoviny - majkl essien" (pozn. pro ty, co dnešní EUROFOOT REPORT NEVIDĚLI, JMÉNO TOHO HRÁČE JE MIKAEL ESSIEN). ale to je detail:)))

ps.něco na tom bude, že v rubrice LE MAG
dávají celej den upoutávku na film podle předlohy douglase adamse: the hitchhiker´s guide to the galaxy (stopařův průvodce po galaxii). douglas adams byl člověk, kterej -údajně- začal psát (SF) poté, co si jednoho dne koupil zubní párátka a našel v nich návod k použití. řekl si prej, že "tady musí bejt něco v nepořádku, když..."

ps2. ale jsme "jenom" lidi. je pořád lepší poslouchat vidláckou řeč mezinírodní redakce jinak kvalitních zpráv, než čumět třeba na americkou REALITY TV, kde helikoptéry natáčí, kterak floydi přímym přenosu loví neukázněnýho řidiče ostrýma nábojema a průměrnej americkej divák je obézní hispánec na předměstí L.A., kterýho po skončení pořadu (v němž dojde k zastřelení neposlušnýho šoféra), nenapadne nic jinýho než dojíst popcorn, uprdnout se, dolejt pepsi colu a přepnout na basseball. proti tomu jsou evropani pořád ještě...evropani:)))

ps3.VOLYŇSKEJ UNDERGROUND IS STILL ALIVE!!! zaplaťPÁMBŮzato. čauwes!jhfh [, 26.04.'05, 19:16]
kdy budou fotky?!

advokat.city@practica.cz [, 29.04.'05, 21:18]
Berry, zamilovalal ses a zbláznil ses-upřímně:-) Koncerty vždycky byly dobrý, ale tohle byl průser všech průserů, snad to bude příště lepší+lepší kapely.AdvokátRE: Hajzlové [Petr A.]
Hajzlové [Pavel Asztaloš]
Vymazání níže uvedeného článku [Vlastislav Asztaloš]
GRs6AvZ4li [IqrqVh2O]
www.volyne.info | design b4u | rs ZVD | hosting gigaweb | kontakt | reklama | redakce | spolupráce | RSS | © 2002 - 2011 b4u web !ndustry |
| kopírování a komerční využívání obsahu je dovoleno pouze se svolením autora |